| Ionutzz95 a întrebat:

Am mare nevoie de un sfat, am umblat la my computer(click dreapta)-mange..device manager, Networks adapters si am dat unninstall la Atheros..am facut asta pentru ca vroiam sa dezintalez driverul adaptorului deoarece nu imi mai citea cardul cand il bagam in pc, iar acum nu mai am optiunea graphic proprietes, cum fac sa imi reapara aceasta optiune, funda addd:ionutzscorpion_96

1 răspuns:
| Exio a răspuns:

Trebuie sa instalezi driver-ul din nou. Daca cauti pe google modelul adaptorului ar trebui sa-ti dea rezultat cu driverul. Scrie pe google ceva de genu. " Download Atheros #modelul adaptorului# driver ", cauti fara " sau #.