| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor! Deci am vazut ca la mai multi prieteni li s-a actualizat Facebook-ul si mie nu. Cum pot sa-l actualizez? Am citi pe net ca pot schimba in limba engleza si merge, dar prietenii mei il au in romana si il au actualizat... cum pot sa-l actualizez si eu, dar sa ramana in limba romana?
Dau FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ti se schimba singur, va ramane in romana cu interfata modificata. Nu merge deodata schimbarea la toata lumea ci treptat.

| Aallexxuuttzzuu a răspuns (pentru mgtow):

Da dar la unii li s-a schimbat si de 2 sapt...

| mgtow a răspuns (pentru Aallexxuuttzzuu):

Ai rabdare :p

| Aallexxuuttzzuu a răspuns (pentru mgtow):

Ok inca o intrebare: de ce daca il pun in limba engleza e actualizat?

| mgtow a răspuns (pentru Aallexxuuttzzuu):

Cand se schimba, limba ramane aceeasi. Daca le place engleza il lasa asa dar mi se pare o aiureala tu esti roman la ce vrei sa il ai in engleza? Ai limba romana o intelegi mai bine, multa lume face prostia asta sa lase meniul in engleza la mobil, limba la calculator, etc.

| Aallexxuuttzzuu a răspuns (pentru mgtow):

Deci crede-ma eu oricum (cu actualizare sau nu) il las in romana pentru ca nu ma inteleg prea bine cu englezalaughing dar ce nu inteleg eu este faptul ca daca il pun in limba engleza el e actualizat, iar daca il pun inapoi in limba romana revine la vresiunea mai veche. deci dc intr-o limba e actualizat si in cealalta nu?

| mgtow a răspuns (pentru Aallexxuuttzzuu):

E o problema tehnica de la ei, o vor remedia pentru ca vor primi plangeri, intra in contact cu facebook support si spune-le la cei din Romania problema sa ia masuri.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai asteapta.Se va schimba singur.Nu conteaza in ce limba este.