| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de voi acum am o mare problema cu windowsul... amintrat prin el si i-am facut ceva si nu mai pot sa instlez nimic si cand vreau sa intru in ceva ori si ce zice ca C:\...\Note Pad. exe eror(deoarece nu mai are icoana de functionare) si nu merge sa dau nici timpul inapoi din System Restore dati-mi o idee dar nu sa reinstalez windowsul am 7 e o chestie >>Start--Run--(ceva scris in el si pot sa dau timpul inapo) plzz dau funda...straight face

Răspuns Câştigător
| amicumms a răspuns:

Incerca prin restart cand se restarteaza apasa tasta F8, si alege optiunea Safe mode, poate merge sa-i dai un Restore.

1 răspuns:
| TrustMeIKnow a răspuns:

L-am reinstalat big grin