| Copac13 a întrebat:

am nevoie urgent de ajutor deci aseara imi apareau o groaza de programe pe pc si apoi mi sa inchis cand lam deschis aveam speedupmypc 2014 dar monitprul era negru nu mai asta era iam facut update si mia dat speedupmypc 2015 lam lasat toata noaptea si dimineta era totul negru acuma imi arata tpt ecranul negru si chestia cu speedupmypc 2015 fratemiu spune ca sa sters windowsu si trebuie un cd sau un stick cu windows si instalelere sau ceva de genu va rog ajutatima repede FUNDA la cel care ma ajuta

3 răspunsuri:
| Copac13 explică:

Gata mai o rezolvat eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as ajuta cu cea mai mare dorinta, dar puterile mele sunt aidoma unor maini taiete in acest domeniu. sad

| Hevnoraak a răspuns:

Decat să ai o durere de cap mai bine reinstalezi windowsul și începi de la 0.