| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare despre monitorul de la calculator. Deci un unele zile cand ma joc mi se stinge brusc ecranul (butonul in care imi arata ca monitorul merge dar normal cand merge monitorul butonul este albastru iar cand mi se stinge se face galben ) cred ca intra in standbay
PS: Daca vb pe skype sau yahoo la casti daca mi se stinge ecranul eu pot sa vb la casti cu altcineva dar nu vad nimic
PS: Monitor LG Flatron W1934S

2 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Verifica mufele cu care este conectat la curent si unitate si mufele care sunt bagate in monitor apoi. Poate nu se face bine contact-ul. Alt modiv ar fi supraincalzirea(daca e mai vechi).

| oanamari333 a răspuns:

Ti s-a scos de la calculator! pompa