| elicopterultau a întrebat:

Am o mare problema cu PC-ul meu. Cand il pornesc imi apare placa de baza, scrisul alb pe negru. se incarca putin windowsul (Windows 7) pe care abia l-am reinstalat din cauza ca apoi se innegreste ecranul si nu pot folosi PC-ul. Mi se porneste complet doar daca il opresc de vreo 3 ori... Ce sa fac? Banuiesc ca ar fi din placa video. Cine ma poate ajuta sa raspunda si daca e nevoie un ID. Multumesc. FUNDA

2 răspunsuri:
| IncLusIoN a răspuns:

Ai incercat sa schimbi placa de baza si cea video iar apoi sa iti pui un alt windows? Daca ai facut toate astea nu stiu de la ce ar putea fi... Poate ai un virus sau ceva ori ecranul nu face contact bine.....Pentru scris intra in Start->run->regedit->HKEY_CURENT_USER->cauti Type Suport si il stergi happy

| elicopterultau explică (pentru IncLusIoN):

Placa de baza am schimbat-o acum 2 ani fiinda s-a ars si sa schimb placa de baza deja inseamna sa-mi iau alt pc si nu vreau asta