| pomirlianu a întrebat:

Am o mare problema! Fratele meu are telefon Huawei Y210 Ascend si l-a scapat pe jos si s-a crapat ecranul. Dupa ce l-a spart dar tot am mers touch-screenul. Dupa 1 sau 2 saptamania nu mai mergea touch-screenul! Ce pot sa fac sa mearga? Dar fara sa ma duc la reparat sau sa desfac telefonul? Sa fac ceva cu PC-ul sau nu stiu! Va rog foarte mult sa imi spuneti! Dau funda daca merge!

2 răspunsuri:
| AnDrUs2398 a răspuns:

Unica solutie e sa il tii la incarcat vreo 3 ore si daca nu merge du-te la reparatie.Nu costa scump!