| ghicice a întrebat:

Am o mare problema la pc.Incercand sa imi fac hackintosh mi-am bulit windows 8 si nu mai vroia sa mearga.Neavand cd la windows am instalat ubuntu 12.04 lts.Acum nu stiu cum sa fac un stick bootabil care sa mearga.Va rog niste ajutor vreau sa imi pun windows 8 si am stick de 4gb.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Cu Rufus poti face, dar programul nu merge pe ubuntu. Descarci o imagine ISO cu Windows 8 si restul face programul. Trebuie sa te duci la cineva ca are windows (oricare).
http://rufus.akeo.ie/

| ghicice explică (pentru horia2012):

Mersi bro sper sa mearga nu-mi prea place ubuntu ca nu mer jocurile get ts2 sau 4story nfs.

| horia2012 a răspuns (pentru ghicice):

Cu placere.Merge sigur.