| anuska a întrebat:

happy
Am o mare problema... leptopul meu se incinge rau de tot dedesubt si apoi se inchide singur...
Am incercat sa il desfac si sa il curat de praf dar tot asa imi face straight face
Ce sa fac?! big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Doar ai incercat! Curata-l de praf si nu mai face! Vezi ca turbina de la cooler este infundata! daca nu te duci la un service cu el, atunci cumpara un spray cu aer comprimat special pentru cooler si tastaturi si foloseste-l dupa ce desfaci carcasa din spate. Si inca ceva: nu mai tine laptopul pe pat sau materiale moi pentru ca nu mai are pe unde trage aer coolerul. Coolerul trage aer prin grila de pe carcasa din spate.

2 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

E normal... asa fac laptopurile. Cumpara-ti un cooler!

| eddie10 a răspuns:

Trebuie sa cumperi cooler pentru el.