| oananecula a întrebat:

Sall TPU, am o mare problema plssssss Ajutor si dau FUnda va jur!
Am o tableta Allview Speed city si cand o deschid imi apare chestiuta aia cu Android si dupa DualCore >- Allview si tot asa la infinit si nu se mai deschide, am schimbat-o odata si nu vr sa merg la Bucuresti la service ca Bucuresti e cel mai aproape, help!

Răspuns Câştigător
| cristianobughi a răspuns:

Du-te la magazinul de unde ai cumparato si explica-le problema ta... poate primesti banii inapoi... Funda?

1 răspuns:
| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Apasa butonul reset. Poate iti va merge, dar nu prea cred.