| downloadjocurionline a întrebat:

Sall. TPU am o placa video 9800GT GDDR3 cu PCI-E 1.1 x16 @ x16 1.1:

și mă întreb daca pot schimba adica sa inlocuiesc un ati 4350 GDDDR2 cu PCI- 2.0 x16 @ x16 2.0 se poate pune va face probleme am vazut ca imi depaseste in celalat pc nu pre e spatiu pe pc-ul asta care am 9800GT am sursa de 400(W) si pe cel cu Ati 4350 am sursa de 305(W), Voi ce credeți? FUNDA LA CEL CARE ȘTIE BINE NU JOACA

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Reformuleaza ce ai scris ca nu se intelege nimic. Nu cred ca asa ai invatat la scoala ca se scrie o propozitie, fara cap, fara coada, fara sens.

Răspuns utilizator avertizat