| andr3y78 a întrebat:

am o problema:am un playstation2 si nu imi mai mere cand il aprind apas pe buton si se face becu verde dar nu porneste, nu proceseaza si cand dau la tv pe av imi arata ecranu negru nu stiu dc... ce sa faac

Răspuns Câştigător
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Ciudat ori nu sunt conectate cablurile intre playstation si tv ori ti s-a ars ceva in el in special cred ca placa video

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De cat timp iti face asa? Cablurile is bune? Se aude macar ceva sunet?

| darrio2007 a răspuns:

Vezi sa nu ai cablul scos.Intre playstation si tv.

| andr3y78 explică (pentru darrio2007):

Nu, is bagate da la play nu se aude nimic cand il pornesc

| Loker a răspuns:

Cablul ori este scos ori nu mai este bun (intre PS si TV).

| andr3y78 explică (pentru Loker):

Nu mia este bun pentru ca, cand il bag in play la mufa are alea lungi albe firelele alea si nu is toate cred ca so-r rupt sad