| andr3y78 a întrebat:

am o problema:am un playstation2 si nu imi mai mere cand il aprind apas pe buton si se face becu verde dar nu porneste, nu proceseaza si cand dau la tv pe av imi arata ecranu negru nu stiu dc... ce sa faac nu mai stiu

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi conexiunile A/V, daca nu asta e problema incearca sa pornesti PS2-ul fara nimic in el, nici card de memorie, nimic, vezi daca-ti mai face probleme. Mai cauta pe net daca mai apare vreun simptom

| andr3y78 explică (pentru anonim_4396):

Av nu are nimic, cu playu ii ceva dar incerc ce mi-ai spus

| andr3y78 explică (pentru anonim_4396):

Nu mere si cand il aprind nu mai pot sa il sting din buton...

| anonim_4396 a răspuns (pentru andr3y78):

Cati ani are?

| andr3y78 explică (pentru anonim_4396):

Peste 2 ani sau 3 ca l-am luat la mana-2