| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul cred(merge sacadat)
Dar asta mi se intampla doar dupa ce activez netul, daca nu-l activez el merge normal si foarte bine
Care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| Boti13 a răspuns:

Eu asi zice sa nu ii incarci memoria doar cu prosti si cu jocuri.Si cu mine mi s-a intamplat dar acum imi merge.Pentru ca am doar un joc si acela este GTAIV.

3 răspunsuri:
| bumtzbumtz a răspuns:

Cum sa-ti zic, a mai facut asa acum 2 saptamani si dupa ce l-am lasat o saptamana a inceput sa mearga la fel de bine, dar acum a inceput iar.

| bumtzbumtz a răspuns:

Deci mie mi-a mai facut asa da l-am lasat o saptamana si si-a revenit singur.

| DinuMarian a răspuns:

Ai incercat sa scanezi pc sa vezi daca ai virusi? cei mai multi virusi ii iei de pe net.