| DaniTDCI a întrebat:

am o problema cu tastatura laptopului, apas de exemplu d, imi da wd, apas g imi da tg, doar primul si al 2-lea rand de taste se amesteca intre ele daca le apas, ultimul rand ruleaza perfect, nu am varsat lichide pe ea, nu am lovit- o, ce as putea face? orice raspuns m-ar ajuta, unda happy

3 răspunsuri:
| Cybe3r a răspuns:

Salut am patit acelasi lucru la pc si singura variante e sa schimbi windows-ul altfel va strica si hardul. e un virus nasol care nu merge anihilat cu avast sau bitdefender.

| DaniTDCI explică (pentru Cybe3r):

Tocmai ce l-am reinstalat de 2 zile, nici driverele nu am apucat sa le instalez

| R3sp3ctt a răspuns:

Du-o la reparat