| NorKaAdytzu a întrebat:

Sall tpu.Am o problema cu tastatura.O pot folosi in BIOS si in modul de pc, dar cand aprind pc-ul imi apar acele chestii cu SAFE MODE SAFE MODE WITH NETWORKING SI WINDOWS NORMALY.Si nu merge sa folosesc tastatura.Trebuie sa astept 30 secunde ca sa porneasca automat in windows normal.Si am incercat sa-mi bag windows-ul si zice tongueress any KEy apas si nimic.Trebuie sa umblu in safe mode si nu pot intra si apoi sa reinstalez windows-ul, dar nu merge tastatura: Funda! :*

1 răspuns:
| Vanqu1sh a răspuns:

Trebuie sa intri in bios si sa activezi usb keyboard, nu stiu exact cum ii spune, dar te orientezi si tu.