| Flavy007 a întrebat:

am o problema cu telefonul, mai exact cu wi-fi-ul. Nu stiu daca si la telefoanele unora dintre voi acolo, in bara de notificari unde arata semnalul wi-fi, la telefonul meu se făceau albastre liniile acelea de semnal acum rămân gri mereu si nu merge sa îmi accesez contul google pe telefon in magazin play. de fiecare data imi scrie ceva de genul " nu s-a putut face o cenexiune sigura la internet " si îmi face asta de mai bine de o luna. Va rog ajutati-ma!

Funda pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pe alt router merge?

| CMV1994 a răspuns:

Pai ori s-a busit modulul Wireless ori s-a zapacit soft-ul telefonului! Spun asta pentru ca am avut astfel de cazuri! Oricum ti-as recomanda sa-l duci la un service sau poti incerca sa ti-l resoftezi singur acasa, dar e multa bataie de cap si daca nu-i pui softul potrivit o sa il brick-uiesti si tot in service ajungi cu el!

| Flavy007 explică:

Nu, am incercat pe mai multe si la fel e pe toate

| sturmpanzer a răspuns:

Pai daca ai vreun joc si dai timpul inainte la telefon ca sa faci level mai repede, se intampla fix ce ai zis tu(stiu din propria experienta)winking happy, asa ca pune data actuala si gata