| mihaitzuka112 a întrebat:

SALL TPU am o problema cu telefonul meu SAMSUNG GALAXY ACE GT-S5830i nu porneste tot apare ecranul de pornire nu stiu ce are sa il duc la service de 4 zile l-am scos cat ca l-am incarcat o data ASCULTAM MUZICA SI DINTR-O DATA S-A INCHIS SI CAND IL BAG LA INCARCAT NU TREBUIE SA MAI DAU SA SE DESCHIDA DIRECT ECRANUL ALA DE PORNIRE va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Pai du l inapoi la service nu ai ce sa I faci tu mai ales daca ai garantie profita de ea