| Stefanutz_Caragata_1992 a întrebat:

am o problema cu windowsul am win7 64 bit imi da mereu eroare la start cand se incarca windows recovery error si start normality nu merge de nici un fel mereu trebuie sa instalez din nou plzzz dau funda urgent

1 răspuns:
| SskorpyonN a răspuns:

Reinstaleazal din nou si de data asta inaitne de a face partitiile. dai un check la hdd sa vezi daca face errori. sunt multe variante de a fi hdd stricat si iti freaca windows-ul din 3 in 3 zile spun din proprie experienta asta.