| WantedGamer93 a întrebat:

SALL TPU! Am o problema la PC.
DAca bag castile in Jackurile ale din fata carcasei nu mi le recunoaste DC. Sunt conectate cu placa de baza!

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca in spate sunt functionale castile, trebuie sa umbli in Managerul Audio, instalat odata cu driver-ul, pentru a activa porturile audio din fata. Simultan nu am auzit sa mearga, dar alegi porturile din fata din Manager si le folosesti ca pe cele din spate.
Documenteaza-te intai, ca sa nu ramai fara sunet.

| WantedGamer93 explică (pentru dannyel86):

Sau hai sa schimbam intrebarealaughing) cum scot hartie (sau ce am eu acolo) dintr-un Jack!laughing)))

| octav005 a răspuns:

Pai folosetele pe cea din spate. la casti sunt destul de lungi firele.

| dannyel86 a răspuns (pentru WantedGamer93):

Iti raspund tot printr-o intrebare: cum a ajuns hartie in porturile audio? laughing) Sper ca nu ai si in porturile usb laughing. Eu te inteleg ca vrei sa le protejezi, dar nici chiar asa tongue.