| BattleFieldByWindows a întrebat:

Sall TPU,
am o problema MARE
e despre Metin2RO
deci sa incep
Miam instalat CHEAT ENGINE 5.5,
asa am incercat sa il folosesc si...
nu mia mai mers Menin-ul
intram pe cont si in cam 5-10 sec mise inchidea
PLZ ajuta-ma
DAU FunDa la cel care imi zice ce trebuie sa fac si cum trebuie sa fac
MS MulT dE ToT!

3 răspunsuri:
| sorynm a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Metinul, si nu mai te juca cu Cheat engine ca nu o sa-ti iasa.

| alin_9439 a răspuns:

Sal auzi aici eu joc ro de ceva timp si cate odata mai joc cu hack recunosc dar chat engine oricum e depasit programu el doar ruleaza viteza probreamul si la metin cu sunt mai multi jucatori provoci lag mare si iti iese oricum se ia ban dar de poat e folosi bana care acum e scoasa deoarece au bagat hack shilde deci eu am un hack care functioneaza perfect bine inteles ca nu e moca ca doar nimic nu e gratis oricum da-mi pm al adresa alin_micut si iti explic mai multe despre metin funda si mai vb despre hack e de viteza si nu te scoate

| ranolley88 a răspuns:

Vezi ca pe http://metin2-md.tk/ poti face rost de 1000 monede gratis;)