| CoRrUpT3D a întrebat:

Am o problema mare imi apare iconita de l CMD si sus la arata C:\Win\1.exe. Cum rezolv asta si am incercat sterg fisierele temporare si imi da eroare. Cum rezolv erarea asa PLZ HELP ME! crying(((

Răspuns Câştigător
| ViorelMarian a răspuns:

Incearca sa dai o restabilire de sistem (system restore)

si poate nu mai apare

BAFTA!

4 răspunsuri:
| ViorelMarian a răspuns:

Incearca sa stergi fisierele temporale din safe mode windows si cezi daca iti mai apare

daca nu merge intra in run la msconfig (dai la startup) si opreste din programele care pornesc odata cu windows se poate sa ai un program ce execut cmd

BAFTA!

| CoRrUpT3D explică (pentru ViorelMarian):

Si cum le sterg din Safe mode

| CoRrUpT3D explică (pentru ViorelMarian):

I-am dat restore la system si nu mai imi aparea da peste 2 zile nu mai mergea deloc windowsul crying(

| ViorelMarian a răspuns (pentru CoRrUpT3D):

Incearca sa instalezi un sistem de operare mai stabil...
daca instalezi win xp porneste updateurile deoarece la fiecare problema intampinata windowsul descarca un pachet specil pentru diverse probleme.

| ViorelMarian a răspuns (pentru CoRrUpT3D):

Incearca sa dai o restabilire de sistem (system restore)

si poate nu mai apare

BAFTA!