| Rapan a întrebat:

am o problema mi-am luat un iphone 4 si nu-mi merge wi fi se aprinde wifi - u dar nu gaseste nicio retea wirles. apropo pentru sa-mi pun jocuri de pe pc pe iphone prin usb?

4 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Pai poate nu este nici o retea de internet prin apropieretongue si de aia nu iti gaseste nimichappy

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Jocuri poti sa scoti de pe app store.E o iconita in meniul telefonului si descarci de acolo.

| Chriis a răspuns:

Nu ştiu ce s-a întâmplat cu wi-fi-ul dar de băgat jocuri prin usb merge.
Ăsta e cel mai tare site http://iphone.mob.org/. Are ce joc vrei fără conexiune la interntet. :).
Distracţie plăcută.

| razvanel92 a răspuns:

Incearca un restore la soft, daca nu merge nici asa, du-l la un service, ei trebuie sa il desfaca si sa conecteze antena de carcasa metalica care e deasupra, e un mic piciorus auriu care trebuie sa atinga marginea