| MRelenschi a întrebat:

Am primit și eu un telefon Galaxy A5 de Crăciun și astăzi, la școală m-am trezit cu sticla care cică e Gorilla Glass 4 sparta. Deși NU am scăpat telefon pe jos. As fi știut dacă l-am scăpat am star cu el în buzunar toată ziua. Și telefonul chiar și ecranul sunt impecabile nici o zgarietura arata ca nou, are doar sticla crapata pe diagonala de la un cap la altul pe tot ecranul.
Credeți ca e vreo problema, sa trebuiască sa îl duc la service sau nu are nimic ca pot sa îl folosesc foarte b îi ne nare nimic telefonul.

Mulțumesc

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

L-ai presat in buzunar.Il poti folosi si asa dar este inestetic.Mergi cu el de unde l-ai cumparat si poate, ti-l repara fara a plati nimic. Daca intr-adevar nu este lovit, zgariat etc.