| DENISSE12 a întrebat:

Sall TpU...Am samsung galaxy mini iar cand pun usb in computer si in tel nu imi apare nimic...Trebuie sa activez ceva in computer sau in telefon ca sa pot sa imi bag muzica si poze in tel si in pc?`

3 răspunsuri:
| Naiky3Run4 a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o, eu am rezolvat problema descarcand driverul pentru Samsung usb, scrie pe google "download Samsung usb driver" ceva in genu
sau mai e ceva. Scrie pe google : "Download Samsung pc studio Driver" si descarca driverul!
Mult Noroc!
Funda?

| minuuu a răspuns:

Trebuie sa activezi in telefon

| Kiduu_7687 a răspuns:

Atunci cand `ai cumparat nu avea in utie un cd cu program pentru pc si un cablu de date?laughing