| flavyusR a întrebat:

Am si eu nevoie de niste seriale pentru fiecare versiune de Windows 7(Home Basic, Home Premium, Business, Starter, Ultimate). Dau funda pentru cel mai bun raspuns.mersi

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Incearca activatorul asta.Merge pentru orice editie de Windows Vista & 7 (nu sunt sigur in privinta celor modificate):

http://fisierulmeu.ro/22IKRKFMYLEU/WindowsActivator-exe.html

| Intruder19 a răspuns:

Daca ai o versiune piratata ai nevoie de un loader, nu merge cu serial.

| Narcis2007 a răspuns:

Cauta removewatt, instaleazal si dai remove