| Cold a întrebat:

am si eu o intrebare am si eu un telefon sony ericsson xperia x10 mini imi puteti da si mie site`uri cu aplicatii/ jocuri pentru telefoanele cu andoid? eu descarcam si de pe android market dar acum nu stiu de ce nu mai merge?straight face dati-mi si mie cateva site`uri happy si daca se poate imi puteti spune si mie ce are android market de nu mai merge?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da pm si zi un joc(de tip hd ), adica ca astea http://www.youtube.com/watch?v=9S3akZBJkao. Si de ce nu pui android 2.2 sau 2.3?

| ILied a răspuns:

Pai asta cu Android Market nu stiu nici eu ca nu toata lumea are telefoane bune.
Poti intra pe Mobile9 si Zedge.
Pe Zedge faci teme, muzici si altele, iar pe Mobile9 iei aplicatii si altele. Trebuie sa-ti faci cont ca sa nu astepti un an ca sa pornesca download-ul. Pe langa asta, trebuie pe ambele sitr-uri sa selectezi telefonul, asta e de stiut. Poti sa le iei cu PC-ul sau cu net-ul de pe tel.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Furculingură a răspuns (pentru ILied):

Mobile9 este sigur? Adica nu te umpli de virusi, nu?

| ILied a răspuns (pentru Furculingură):

Nu are nicio problema Mobile9. Adica am luat de pe el doar jocuri si cateva teme. Deci este sigur.