| TeDrqq a întrebat:

am si eu o intrebare :

Ce antivirus folositi? eu am eset nod32 este bun?

MULTUMESC

FUNDA pentru cel mai bun

Răspuns Câştigător
| FlyJack a răspuns:

Da, NOD32 este foarte bun. Iti voi lasa un link cu mai multi antivirusi din care poti alege. http://forum.fioriginal.ro/lista-antivirusi-t1999.html
Sper ca te-am ajutat :) Ai acolo destule :P

3 răspunsuri:
| MrEvil89 a răspuns:

Daca ai nod32 cu liceenta e ok.eu folosesc Microsoft Security Essentials.sunt multumit de el, e si gratis, dar tot un nod 32 pare mai ok.

| Radeas1 a răspuns:

Pai cam depinde si unde sa il folosesti. Pe laptop folosesc eset smart security, iar pe calculatorul meu personal folosesc AntiVir Classic Personal Edition, dar nu stiu ce versiune este. AntiVir este Avira daca vrei sa te lamuresc. Da, nod32 este foarte bun, dar nu e cine stie ce...Adica sunt mai multe antivirusuri mai bune.

| elisa820 a răspuns:

Eu folosesc un antivirus foarte bun numit avast.