| stefstefansteff123 a întrebat:

am si eu o intrebare legata de PS (Photoshop cs6) sa zicem ca am o imagine aleatorie,dau import si o pun in PS,apoi vreau sa mai adaug una,sa zicem ca una in care sunt eu,dar nu vreau toata poza,decat pe mine, dau la Cut Out Tool si ma selectez pe mine, apoi cand vreau sa pun imagine a 2-a in prima, a 2-a imagine e foarte mica si nu stiu cum sa o maresc,am cautat tutoriale dar nu am gasit deloc,imi spun doar ca trebuie sa apas ctrl si alt buton, dar nu mentioneaza, cum pot face?

1 răspuns:
| awesomeman a răspuns:

Pai selectezi poza respectiva si dai ctrl+t iar atunci iti va aparea niste sagetele si dupa o pozitionezi cum vrei tu!