| Prochill a întrebat:

Sall TpU, Am si eu o intrebare Mi-am luat un laptop Compaq Presario CQ57 si nu imi citeste niciun maus, Am 2 mausuri si 1 e prin stick si unu cu fir cel cu stick are si driver il-am instalat si tot nu merge si ala cu fir nu are driver si nu merge nici ala. Dau funda la care stie sa imi zica cum sa il fac.

Răspuns Câştigător
| Alexintunecatul a răspuns:

Alexintunecatul...intra pe mess si iti zic

1 răspuns:
| sangeretec a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa instalezi driverele la cel cu stick(bluethooth) iar la celalat ar trebui sa mearga automat asta daca sunt instalate driverele usb ale laptopului... bafta!