| flavyusR a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul meu. Cand dau,, refresh,, la windows si ascult muzica in aimp3 sau media player, de ctae ori dau refresh imi sacadeaza sunetul.Mentionez ca am windows 7. Dau funda celui care ma ajuta sa rezolv acesta problema.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da de ce dai refresh, ca nu prea inteleg!

| Florentina9210 a răspuns:

Ma doare capul la cum ai formulat aceasta intrebare...

| suffarstar a răspuns:

Sistemul este destul de ingreunat. Cati rami ai? Zi mai bine toata configuratia.

| flavyusR explică (pentru suffarstar):

Placa de baza: ASROCK G31-MS
Placa video: NVIDIA 9400 GT
Procesor: Intel Pentium Dual Core E2220, 2.20 G
Placa de sunet: Realtek
Memorie RAM:4gb

| AnKuXor a răspuns (pentru flavyusR):

E problema de Windows, sau nu ai acceleratia la placa video activata, sau ai probleme cu placa video.
Daca vrei vb pe skype si vedem impreuna, ID meu skype:
ancusor_vodafone