| cossy30 a întrebat:

Sall TPU, am si eu o problema! Ma tot suna cineva cu numar ascuns. Am inteles, suni o data de doua ori dar deja e enervant. Ce vreau sa va intreb pe voi este : daca asi putea sa ii dau respingere automata la numar ascuns si daca da cum? Am Iphone 3GS!

4 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

NU am testat si pe Iphone dar ai putea incerca asta:
http://www.tutorialepc.ro/cine-ma-suna-cu-numar-ascuns-sau-privat.html

| emy a răspuns:

Nu stiu, pur si simplu, apesi pe tasta de inchidere(asa cum faci dupa ce termini o convorbire) si nu-i raspunzi. Multi au fost fraieriti asa:au fost sunati de la niste numere, la care, daca raspunzi, te trezesti cu factura incarcata etc.

| NoNameJunior a răspuns:

Buna seara! in loc sa dai respingere automata(habar n-am cum se face chestia asta)poti da pe silentios si il poti lasa sa sune pana la anul' ca tu nu ii raspunzi.astia care suna cu numar ascuns vor sa faca farse sau sa isi bata joc de tine.deci,cel mai bine, nu raspunde!

| Silq a răspuns:

Numarascuns.ro este serviciu de aflare numar ascuns si te ajuta cu siguranta