| mihai406 a întrebat:

Sall TPUhappy am si eu o problema:

Mi-am luat Lg Optimus One si uneori imi "restarteaza" cardul adica nu mi-l mai vede si trebuie sa dau restart la telefon ca sa il vada din nou, dar pana acum nu mi s-a intamplat decat o data.

A doua problema este ca se mai intampla sa se restarteze telefonul singur si am citit si pe alte forumuri ca si la altii li s-a intamplat acelasi lucru, ma gandeam daca trebuie sa fac update la firmware la versiunea V10Q sau sa mai astept pana apare V10N si Android 2.3(Gingerbread).

Astept pareri cel mai bun raspuns va primi fundahappywinking

Precizez ca:

Versiunea Android pe care o am este: 2.2
Versiunea la firmware este: V10a

Si daca se poate nu vreau raspunsuri de genul : "nu e un telefon bun si mai bine il arunci de la etaj" etc.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Fi atent: eu am un xperia x8, tot cu 2.2(miniCM 1.0.1). Stiu ca si tu, si eu, oficial, de la producatori avem sitemul de operare 2.1.Asa ca acest rom(daca stii ce inseamna) are buguri. cauta alta versiune sau revino in stock