| RobertCelMaiTare a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt la Orange PrePay si am activat de curand optiunea de 5 euro cu internet(1G) si mi-au mai ramas 300 Mb. Viteza este foarte mica( nici nu se incarca facebook) si as vrea sa revina la loc viteza. Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te vom contacta prin mesaj privat pentru verificarea situatiei descrise de catre tine.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| Trandafirii a răspuns:

Pai, da e mica viteza, asa patesc si eu

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Oricum,facebook-ul consuma mult.

| nescafe720 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, din cate stiu. Dar vezi ca este o optiune cu 2 euro pe luna internet nelimitat in intervalul 9-17.