| DragosM8 a întrebat:

Am si eu o problemama minorca cand vreau sa instalez mozila imi zice sa restartez PC-ul si duapapa cand dau tot asa nu merge niciodata. Dc nu stiu, cine spune problema FUNDA

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RobertoRobby a răspuns:

I-ati Opera e mult mai bunwinking happy

| DragosM8 explică:

Pt toti am si Google Chrom si Opera dar vreau sa tin si Mozila ce nu intelegeti ca de alte Browsarre stiu si eu

| RobertoRobby a răspuns (pentru DragosM8):

In primul rand : invata sa scrii romana!winking
In al doilea rand : Exprima-te corect ca sa stiu si eu ce vrei sa spui, : cred ca vrei sa spui ca ai si Google Chrome si Opera dar vrei sa ai si Mozilla
In al treilea rand : Ce iti trebuie 3, cand poti avea doar 1?

| DragosM8 explică:

Nu imi trebui sa ma plictisesc repede de browsare am inceracat toate blowsarele posibile si nu stiu ce are mozila de nu mai merge

| RobertoRobby a răspuns (pentru DragosM8):

Pai tine-ti frate doar 1, ce iti trebuie neaparat MOZILLA?

| DragosM8 explică (pentru RobertoRobby):

Asa pur si simplu

| RobertoRobby a răspuns (pentru DragosM8):

Atunci rezolvati-o singur!
Urasc persoanele care nu stiu sa instaleze un program, sa dea un mail, sa faca ceva intr-un program, LASATI-VA DE PC daca sunteti blana.straight face
Ps : Atunci i-ati si mozilla.

| mihai777 a răspuns:

Daca imi spui de pe ce site ai luat Mozila te.as putea ajuta.