| costel121 a întrebat:

am un calculator recent pus windows xp pe el si de fiecare data cand intru pe un filmulet pe net se restarteaza automat(asa facea si inainte sa reinstalez windows pe el).
Daca intru pe un film din calculator merge doar de pe net nu merge am instalat si driverele tot

Funda!

6 răspunsuri:
| AnaCristinaN a răspuns:

Poate a luat un virus programul pe care vezi fimulete intalate de tine, poti sa cureti virusi cu programul CCleaner, care ti-l descarci free de pe net.

| costel121 explică (pentru AnaCristinaN):

Nu am instalat decat driverele pc, winap, bs player, flash player si mess

| LightxD a răspuns:

Uite aici o problema asemanatoare ca a ta incearca rezolvarile http://au.answers.yahoo.com/question/index?qid=20100927070215AAotm0m daca nu intelegi da-mi un pm:d

| costel121 explică (pentru LightxD):

Nu inteleg chestia cu dezinstalarea card audio si dupa nu mai am sunet ce fac?

| LightxD a răspuns:

Reinstaleaza driverele la pc instaleaza ce-a mai noua versiune de flash player poti incerca sa-l mai cureti de praf uneori miraculos dar ajuta oricum slabe sanse tongue incearca sa-ti schimbi placa video de proba inlocueste-o cu alta da la un prieten tongue si vezi daca merge