| lexualex11 a întrebat:

Sall tpu.Am un laptop nou si nu am windous-ul instalat imi poate spune cineva cum pot face asta? p.s. laptopul este Acer si vreau windous xp funda!

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

E simplu, dar nici prea simplu. Daca esti din Bucuresti sau imprejurimi, pot veni la tine sa ti-l instalez. Dar pui si tu la bataie o doza de Sprite!happy

2 răspunsuri:
| TrickThis a răspuns:

Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=HS_er1QCnDk
Dar de ce sa instalezi windows xp, cand ai windows 7, xpul iti va incetini sistemul.

| ovidiu15 a răspuns:

E foarte simplu! pui cd.ul cu windows in dvd.r,dai restart la pc, o sa.ti arate ''press any key to boot fron cd'', apesi pe orice tasta, astepti putin, alegi daca vrei sa repari windowsul sau sal schimbi, alegi partitia in care vrei sal instalezi si cam atat...