| Alexandru_Popa_1996 a întrebat:

Sall TPU, am un modem Huawei hg658 si nu merge sa il configurez, cand intru pe 192.168.1.1 bag admin admin zice ca e gresit si daca bag alt username si parola tot nu merge. DAU FUNDA! happy

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Dai un reset

| al3xander a răspuns:

Pai posibil pentru ca ai setat tu alta parola. daca nu o stii, reseteza-l. gasesti aici manualul de utilizare http://www.romtelecom.ro/......artBox.pdf

| MilkyWAY3027 a răspuns:

La versiunile noi de Huawei hg658 nu mai functioneaza cu admin/admin ci la username (utilizator) scrieti admin iar la password (parola) bagati parola care o gasiti pe spatele routerului, cea unde scrie (parola) WEB. Poate e tarziu raspunsul pentru tine Alexandru_Popa_1996 dar il scriu pentru ceilalti care mai au nevoie de raspuns la intrebarea asta.