| DaNnY007 a întrebat:

Am un Nokia 5230 si are probleme cu memoria.Imi apare sus un plic si zice ca memorie SIM plina.Si imi apare cateodata "memorie plina stergeti unele date din memoria telefonului"nu pot sa fac nimic ca imi apare asta..CUM POT REZOLVA PROBLEMA?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mesaje multe salvate pe SIM? Sau ai 250 de contacte salvate pe SIM? (atata suporta cartela obisnuita)
Mai sterge din mesaje, pentru ca daca iti cedeaza telefonul, macar iti raman contactele pe SIM.

| DaNnY007 explică (pentru anonim_4396):

Mesaje nu am si contacte am 35