| CranK71 a întrebat:

am un Samsung galaxy s2 plus si vreau sa il rootez pentru ca vreau sa imi dau update la versiunea androidului de la 4.2.2 la 4.4.2 sau care este ultima versiune.
Ma poate ajuta cineva cu un tutorial complet in romana? multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Dada, fa cum zice mai sus, root ca pe s2 (link-ul 2 de la el) ca ar sa il ia naiba laughing.
2. Eu nu as face asta. Pe s2+ 4.4.x nu e prea stabil. Gen bluetooth-ul nu prea merge, cate ceva din accelerarea grafica, inregistrare ecran, radio fm, browser-ul stock nu are accelerare hardware si mai sunt.