| Ion_Florin_1997 a întrebat:

Am un telefon Cosmote Xplore (ZTE Blade V) si cam de 3 zile nu se mai conecteaza la Wi-Fi ...reteaua de acasa. la alte retele se conecteaza fara probleme. Deci acasa activez Wi-Fi gasesc reteaua imi cere parola o scriu, imi arata ca se conecteaza si dupa aia scrie Salvata, securizat cu WEP. ce e de facut? Apropo cand dau conecteaza scade semnalul la o linie langa modem. dau funda primului raspuns corect si util...repedee

5 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Wtflaughing))avem aceiasi poza de profil...

| AlexL28 a răspuns:

Incearca sa apesi pe butonul "Uita" la retea si apoi dai un restart la telefon si apoi conecteaza-te la ea iar... poate va merge big grin

| Ion_Florin_1997 explică (pentru AlexL28):

Cum adica uitalaughing sa sterg reteaua?

| AlexL28 a răspuns (pentru Ion_Florin_1997):

„Uită", „Eliminați", la mine e „Forget"...depinde de telefon și limbă...

| Ion_Florin_1997 explică (pentru AlexL28):

Nu merge la fel imi zice sad sad ce as putea sa ii mai fac. modelul modemului este Huawei HG655b si telefonul Cosmote Xplore (ZTE Blade V).