| AlbertTiger0067 a întrebat:

am un telefon: samsung galaxy mini GTS5570 si mi-am bagat aia de la securitate >- model si mi-am bagat modelul incorect de prea multe ori gresit si acum imi zice sa bag contul de la google ca sa pot sa-l deblochez...eu nu am cont pe google si cand mi-am facut unul mi-a zis ca nu e bunstraight face nu stiu ce sa fac va rog frumos daca stiti ajutati-ma dau funda!

3 răspunsuri:
| CosmiNeeel a răspuns:

Normal la 30 de secunde poti reincerca iar...curios straight face

| xXTheDeadHeroDarkXx a răspuns:

Te pot ajuta eu baga id popescuflorin.alex@yahoo.com merge doar sa iti instalezi soft nou te ajut eu

| AlbertTiger0067 explică:

Da pot incerca iar dar s-a blocat acum si nu pot sa il mai deschid am vazut pe un site ca trebuie sa iau un soft noustraight face... daca chiar nu gasesc o scapare ma duc de unde l-am luat cu tot cu garatzie