| gabrielul01 a întrebat:

Am vazut pe internet ca filmeaza unii cu camera si se vede rotund asa. nu stiu cum sa va explic dar nu se vede normal.Nu stiti cum se numeste efectul acela de filmat in sfera sau ceva gen? Sau vreo aplicatie pentru iphone gen aia?

3 răspunsuri:
| vladutcornel a răspuns:

360?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fish Eye? Cred ca gasesti aplicatii pe Store daca scrii acolo la Search doar Fish Eye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://itunes.apple.com/us/app/fisheye-video-camera/id529780207?mt=8 uite am gasit ceva...