| Fidec a întrebat:

are ceva ca am lasat activat windows update la windows 7 si mi s`a instalat sp1? mentionez faptul ca acum am dezactivat windows update, mersi dau funda si vot!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu are nimic. este indicat sa il lasi sa isi faca update!

| ionutz0116 a răspuns:

Nu are nimic daca l-ai lasat la update,este chiar indicat,asta daca il ai in original ( adica sa nu fie piratat, luat de pe net sau mai stiu eu de unde ). Daca nu este original si este doar o piraterie trebuie sa dezactivezi update, Microsoft o sa depisteze acest lucru ( daca este piratat si este lasat la update ) si o sa interzica accesul la el.