| stefanb39 a întrebat:

as dori daca se poate sa-mi spuneti si mie cum pot sa instalez o aplicatie pe un telefon android fara internet sau manager de fisiere ca mi-am bagat android 2.3 si acum nu stiu cum sa mai instalez aplicati ca inainte aveam netu si mi-am instalat managerul ce pot sa fac? plz FUNDA

3 răspunsuri:
| stefanb39 explică:

Ba sunteti varza am gasit cum sa fac si eu mi-am upgradat telefonul la android 4.0.1

| Mihai_Kalmar_1992 a răspuns:

Cauti aplicatia in format.apk o copiezi pe card prin USB intri pe card dai pe ea si o instalezi.eu am galaxy mini pe versiune 2.3.4 si asa fac nu folosesc nici un managerwinking

| GrALEX a răspuns:

Scoate de pe net niste instaluri
apropo am avut si eu un android dar s-a ars acumulatorul aingrija
eu am instaluri dar nu stiu da ca o sa mearga pe 2.3