| kilometru0 a întrebat:

as vrea sa-mi trimit telefon prin fan curier un Acer s500 nou si trebuie sa primesc un iphone 4s 32 gb alb, cum as putea sa fac sa am o siguranta ca nu primesc un fake sau sa fie stricat /? fundabig grin exista posibilitati?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Singura posibilitate este sa-l vezi si atunci te poate pacali schimbandu-l. Stiu pe cineva care a dat 1000 lei pe un iPhone replica care costa doar 145 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu as risca tongue

| kilometru0 explică (pentru anonim_4396):

Ns trebuie sa ma duc sa vb cu cei de la fan curier

| FsH a răspuns:

Folii si Huse pentru smartphone, inclusiv pentru Acer Cloudmobile S500 gasesti aici : http://www.foliisihuse.ro/ro/71-acer-cloudmobile-s500