| Dfsgsssgsgshsdh a întrebat:

Azi am cumparat o placa video Asus gt 730 si cand pornesc pc merge cu ea dar imi spune ca este necunoscuta.tin sa precizez ca eu am folosit placa integrata pana acum, daca ati putea sa mi spuneti cauza...

4 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Nu ai driverul

| MarianVio a răspuns:

Iti recomand sa descarci programul 3DChip si sa ii instalezi ultimul update de driver, posibil sa nu fie driverul bun, ori sistemul de operare nu accept aceasta placa. Ce sistem de operare folosesti?

| Dfsgsssgsgshsdh explică (pentru MarianVio):

Probabil ai dreptate ca am windows vista...

| MarianVio a răspuns (pentru Dfsgsssgsgshsdh):

Foloseste programul 3DChip, este gratuit si usor de folosit, gasesti acolo ultima versiune de driver pentru placa video si sistemul tau de operare.