| slynky a întrebat:

Sall TPU, azi dimineata am aprins pc-ul si ecranul se vedea mai in dreapta, adica in stanga langa marginea monitorului pana unde trebuie sa fie desktopul sau orice alt ceva in care intru pe tot ecranul, este o linie neagra si lata de 2 cm unde nu pot ajunge cu mousul sau cu alt ceva. daca schimb rezolutia la monitor se vede pe tot ecranul.ba chiar ce am in stanga de tot nu se mai vede ca se duce prea mult.sa intelegeti:am in stanga o dunga neagra care mi-a mutat tot in dreapta.si daca in dreapta vreau sa ma uit la ceas de exemplu nu se mai vede.pur si simplu in loc sa se vada pe tot ecranul frumos.totul s-a mutat mai in dreapta.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Da un restart la pc de la buton, si vezi ce se intampla. Am patit-o si eu, dar era de la driver-ul nVidia. Dupa restart si-a revenit.
Daca ai facut deja modificari, va trebui sa umbli la butoanele de pe monitor, pentru a centra imaginea.