| vLd a întrebat:

aziti nu aveti voi un trainer sau un cheat pentru Plants vs. Zombies?
Dar sa functioneze plzz dau funda big grin!

Daca vreti dati link de download sau dati pm cu id d mess si vb akl big grin

4 răspunsuri:
| cr1571n3l a răspuns:

Sau: http://www.mofunzone.com/game_trainers/plants_vs_zombies.shtml, aici sunt multe trainere, unul din ele merge le-am incercat.

| vLd explică:

Cr1571n3l auzi nu poti daca te rog sa verifici care merge si sa-mi zici?big grin

| NOname12212 a răspuns:

Scrie Plants vs Zombies.com si...o sa vezi.joci pe net. sper ca te-am ajutat.am jucat si eu am avut lvl 51 parca...eram pe acoperisul casei.plzz funda!