| ƜнιтɛƆнσcσℓαтɛ a întrebat:

cam cat costa un IPhone Luat din magazin?
Dar unul la mana a 2-a

Răspuns Câştigător
| saidkique a răspuns:

IPhone... mai gasesti doar 4 sau 4S care sunt foarte scumpe, sau la mana a 2-a modele mai vechi. Eu iti dau un sfat prietenesc si iti spun sa iti cumperi Samsung Galaxy S. Este mult mai bun decat iPhone 3GS. Am avut iPhone si stiu care-i treaba. Bluetooth-ul la iPhone este doar pentru. headset, atat. + ca iPhoneul are o varietate mai mica de chestii decat Samsung. Daca ai mai multi bani te invit sa te uiti la Galaxy S 2, o adevarata minune tehnologica. Nu ver regreta ca l-ai cumparat -- crede-ma. Te rog sa te uiti la comparatii intre S1 si iPhone 3GS sau S2 si iPhone 4 ( cauta pe Google ). Funda, te rog?big grin

1 răspuns:
| LexiLaveil2 a răspuns:

Un iphone 4s este cam in jur de 700-800 euro la liber.Ala de 16GB. Ala de 32 banuiesc ca e mai scump.

Ca sa il iei la mana a doua am vazuut si cu 250euro. Depinde.